Dobré jablká
E-shop s donáškou
Slider
E-shop

AktualityVoľné pracovné pozície

Spoločnosť oznamuje, že má voľné nasledovné pracovné pozície: 1. vodič 2. predavačka 3. údržbár, mechanik 4. ovocinár podrobnosti osobne na personálnom oddelení u M. Mertušovej, alebo telefonicky: 0911/870026

Viac...

SAMOZBER JABĹK

SAMOZBER JABĹK JE OTVORENÝ AJ 15.9.2016 25.08.16

Viac...

Veteráni v Dobrých jablkách

10.Septembra o 11:00 si veteráni prídu pozrieť, ako sa triedia a balia dobré jablká, Chvíľku sa u nás (Lipnická ulica v Dunajskej Lužnej) zdržia. Príďte si prezrieť ich krásne stroje :) 24.08.16

Viac...

  1 / 16   Nasledujúca stranaPosledná strana

SÚŤAŽ O KIKU® KRÁJAČE

V tejto sezóne si môžete s nami zasúťažiť o rôzne „jablkové“ ceny. 

Určite sa vám zíde praktický KIKU® krájač jabĺk, ktorý jablko ošúpe, vykrojí jadrovník a rozkrája ho na kolieska.

Súťažné podmienky sú úplne jednoduché.

V čase od 20.9 do 2.10.2016 zaregistrujte Vaše meno a e-mailovú adresu. V tejto súťaži netreba odpovedať na žiadnu otázku.  Spomedzi všetkých zaregistrovaných súťažiacich vylosujeme troch výhercov. Oznam o výhre im pošleme mailom do 7.10.2016 a dohodneme spôsob odovzdania výhry.  

Ak budete súhlasiť, spravíme fotku z odovzdávania ceny a túto uverejníme na Facebook.com/Boni Fructi. Všetky údaje o súťažiacich následne vymažeme. Nebudeme ich používať na žiaden iný účel, okrem kontaktovania výhercov.

Zo súťaže sú vylúčení majitelia a zamestnanci Boni Fructi ako aj  pestovateľských firiem, ktoré sú členmi Ovocinárskeho družstva Bonum. 

 

Veľa štastia.

Vaši slovenskí pestovatelia ovocia. 

Prihláste sa do súťaže: