Dobré jablká
E-shop s donáškou
Slider
E-shop

ŠKOLSKÉ OVOCIE - DOBRÉ JABLKÁ

 

PRE NAŠE DETI

Program „Školské ovocie“ je pravidelné zabezpečovanie ovocia a zeleniny, alebo výrobkov z nich do škôl. Deti v škôlkach a žiaci v základných školách tak môžu konzumovať čerstvé ovocie a zeleninu vypestované na Slovensku. Cena dodaného ovocia a zeleniny je hradená 80 % z EÚ a 20 % zaplatí žiak počas trvania programu. Veková kategória zapojených detí je od 3 do 15 rokov.

 

DOBRÉ JABLKÁ PRE NAŠE DETI

Program Školské ovocie vnímame aj ako príležitosť odovzdať našim deťom niečo pozitívne, zdravé a chutné z našej práce, i nášho srdca. Od nášho vstupu do programu Školské ovocie v roku 2009 poskytujeme naše produkty každoročne.100-vkám školských zariadení, čím zabezpečujeme prvotriedne slovenské ovocie a ovocné šťavy pre viac ako 10-tisícky detí.

 

Ciele programu školské ovocie:

podporiť domácich pestovateľov ovocia a zeleniny priamym zapojením do programu.

zvýšiť spotrebu ovocia a zeleniny u detí predškolského a školského veku,

zmeniť stravovacie návyky detí už v ranom školskom veku,

znížiť výskyt obezity u detí,

• podporiť zdravú výživu a zvýšiť informovanosť o výživovej hodnote jednotlivých druhov ovocia a zeleniny.

 

Našim ďalším cieľom je snažiť sa implementovať dobrú myšlienku o zdravej výžive do škôl tak, aby škola daný program časom vnímala ako súčasť vzdelávacieho procesu, ktorým deti získavajú stále lepšie návyky pri konzumácii ovocia a zeleniny.

 

KVALITA Z NAŠEJ VLASTI

Prinášame Vám kvalitné ovocie priamo od Slovenských pestovateľov, pričom garantujeme jeho absolútnu čerstvosť, chuť a kvalitu. Všetci naši partneri sú certifikovanými pestovateľmi spĺňajúcimi najvyššie kritéria medzinárodných noriem – naše deti tak dostávajú na stôl rovnako kvalitné plody ako deti v najvyspelejších krajinách západnej Európy. Naše podnikanie dáva prácu našim ľuďom a využíva výborné prírodné danosti našej krajiny tak, aby z nej mali osoh v prvom rade jej vlastní obyvatelia.

 

VÝHODY PRE VAŠU ŠKOLU

V prípade, že je škola zapojená v programe školského ovocia prostredníctvom našej spoločnosti, má možnosť zúčastniť sa rôznych sprievodných aktivít a využívať ďalšie benefity. Informujte sa u nás a radi Vám poskytneme viac informácií.

 

BONI FRUCTI, spol.s r.o.

Eva Pavelková

mobil: +421 911 988196

tel: +421 2 40208137

skolskeovocie@bonifructi.sk

www.bonifructi.sk